Pomocná síla v kuchyni / Pomocníci v kuchyni

FirmaBufet.cz Kladno s.r.o.
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzdaod 130 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo je vyhrazeno pro OZP .

Požadujeme:

- jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné,
- osoba starší 18 let,
- ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
- praxe v oboru není nutná - zaměstnance zaškolíme.

Pracovní náplň:

- příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení, obalování, krájení surovin,
- úklid na pracovišti.

Poznámka:
- je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme:

- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod / denně, benefity.

Telefonický kontakt: Po - Pá 10:00 - 15:00 hod nebo e-mailem viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Arménská 3277, Kladno - Kladno - Kročehlavy, 27201, Česko
mzda, plat (hrubý):od 130 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Bufet.cz Kladno s.r.o., IČ: 09253831
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)